Portāla lietošanas noteikumi

 

 1. Portāla www.best4.lv  (turpmāk tekstā – Portāls) lietošanas noteikumi (turpmāk tekstā – Noteikumi) ir saistoši visiem portāla lietotājiem un portāla klientiem.
 2. Portālu uztur un administrē Sia J Konsult ( reģ. Nr. 40103735702)
 3. Visai informācijai, kas atrodas portālā, ir informatīvs raksturs.
 4. Portāls ir paredzēts Latvijas un citu valstu iedzīvotājiem, lai atrastu sev noderīgu informāciju par konkrētu nozaru pārstāvjiem, lai atrastu tuvākos pakalpojuma sniedzējus, lai portāla klientiem būtu iespējams uzrunāt sev vēlamo auditoriju Latvijā un ārpus tās.
 5. Par portāla klientu tiek uzskatīts uzņēmums vai fiziska persona, kas ir noslēgusi līgumu ar Sia J Konsult par informācijas izvietošanu portālā.
 6. Reģistrētam vai autorizētam lietotājam ir iespēja papildināt portāla publicētos rakstus tai skaitā citu portāla lietotāju ievietots rakstus.
 7. Raksti tiek publicēti, tikai pēc portāla redakcijas rakstu apstiprināšanas.
 8. Nereģistrēts vai neautorizējies lietotājs var izmantot portālu informatīvos nolūkos.
 9. Reģistrējoties portālā tā lietotājs apstiprina, ka ir izlasījis, sapratis un piekrīt portāla lietošanas noteikumiem.
 10. Reģistrācija portālā notiek izmantojot sociālo tīklu Facebook un Draugiem pieejas datus.
 11. Visi portāla lietotāji var pārpublicēt portāla saturu sociālajos tīklos.
 12. Portāla lietotājiem ir aizliegts izvietot jebkāda veida komerciālu informācju portālā.
 13. Par portālā publicēto klienta informāciju (raksti, foto, uzņēmuma informācija) atbildību nes portāla klienti.
 14. Katrs portāla lietotājs ir pilnībā atbildīgs par jebkuru informāciju, kuru tas ievieto portālā. Portāla administrācijai nav uzdevums pārbaudīt portālā ievietotās informācijas (rakstu, bilžu, video) autentiskumu.
 15. Portālā pievienotais saturs nedrīkst: aizskart vai pārkāpt trešo personu intelektuālā īpašuma (piem., autortiesības) tiesības, saturēt informāciju, kas aizskar personas cieņu un godu, aicināt uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību, saturēt necenzētus vārdus, izteicienus, melīgu informāciju, saturēt tiešu vai netiešu reklāmu, iepriekš to nesaskaņojot ar portāla administrāciju, ietekmēt un traucēt normālu portāla darbību un drošību, un citādi būt pretrunā ar Latvijas Republikas likumdošanu.
 16. Katrs portāla lietotājs ir personīgi atbildīgs par jebkuru saturu, ko tas ievieto portālā vai iesaka citiem, izmantojot sociālo portālu piedāvātās iespējas.
 17. Visas intelektuālā īpašuma tiesības uzturētājam un administrētājam Sia J Konsult.
 18. Portāls neuzņemas atbildību par jebkāda veida zaudējumiem, kas radušies lietotāja darbības dēļ, kas ietekmējušas pašu lietotāju vai citus portāla lietotājus.
 19. Visi strīdi starp portālu un tā lietotājiem tiek risināti pārrunu ceļā un savstarpēji vienojoties, ja strīdus tādā veidā atrisināt neizdodas, tie tiek risināti Latvijas Republikas tiesā saskaņā ar Noteikumiem un Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
 20. Portāls patur iespējas mainīt portāla lietošanas noteikumus pēc nepieciešamības, informāciju par izmaiņām publicējot portālā.
 21. Pirmās lapas portāla bildes ir iegādātas shutterstock.com
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info