www.terion.lv
"Terion" Veterinārā klīnika
A.Čaka 124, Rīga, LV-1012

Cenas mums nav augstas un pakalpojumi ir kvalitatīvi,

vetārsti pieredzējuši.

 

+371 67296909
  • Par mums
  • Pakalpojumi
  • Laboratoriskie izmeklējumi
  • Kontakti
  • Foto

Klīnikā strādā jauni, zinoši veterinārārsti, savas profesijas speciālisti, kas regulāri papildina savas zināšanas nozares nozīmīgākajos semināros un studē jaunāko veterināro literatūru.

Ja būs nepieciešama cita speciālista konsultācija, ieteiksim labāko speciālistu, jo mums rūp Jūsu mīluļu labsajūta.

 

Mūsu vetārsti :

 

  Ginters Cepurītis

 

Absolvējis LLU veterinārmedicīnas fakultāti 2002. gadā, pēc beigšanas atvēris savu pirmo veterināro klīniku. Harizmātisks un atsaucīgs klīnikas vadītājs un dakteris,   vienmēr ir klāt, kad ir nepieciešams. Veterinārārsts ar milzīgu pieredzi gan terapijā, gan ķirurģijā, veic arī kaulu un locītavu operācijas. Ginters Cepurītis sniedz bezgala daudz zināšanas gan ārstiem, gan klientiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Baiba Ķezbere

 

Absolvējusi LLU veterinārmedicīnas fakultāti 2008. gadā. Jau vairāk kā piecus gadus veiksmīgi darbojas veterinārmedicīnas sfērā. Savus pienākumus veic korekti un apzinīgi, ja, kas sagādā grūtības tās tiek pārvarētas ar smaidu uz sejas un nepārtrauktu darbību. Kreatīva, praktiska domāšana un milzu zināšanas, kuras piemīt Baibai, ir tieši tas, kas veterinārajai klīnikai nepieciešams. Praktizē gan terapiju, gan ķirurģiju ar visu veidu mazajiem dzīvniekiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Egita Robiņa

 

Pēc LLU veterinārmedicīnas fakultātes beigšanas 2010. gadā jau ceturto gadu darbojas veterinārmedicīnas nozarē, „Terion” veterinārajā klīnikā. Savus pienākumus veic ar lielu neatlaidību un atbildību, dzīvo līdzi klīnikai un pacientiem. Egita neapstājas pie kāda noteikta mērķa, tie viņai ir daudz un lieli, pret pacientiem attiecas ar mīlestību un sapratni. Praktizē gan terapiju, gan ķirurģiju ar visu veidu mazajiem dzīvniekiem, īpaši mājas seskiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info