www.terion.lv
"Terion" Veterinārā klīnika
A.Čaka 124, Rīga, LV-1012

Cenas mums nav augstas un pakalpojumi ir kvalitatīvi,

vetārsti pieredzējuši.

 

+371 67296909
  • Par mums
  • Pakalpojumi
  • Laboratoriskie izmeklējumi
  • Kontakti
  • Foto

Klīnikā strādā jauni, zinoši veterinārārsti, savas profesijas speciālisti, kas regulāri papildina savas zināšanas nozares nozīmīgākajos semināros un studē jaunāko veterināro literatūru.

Ja būs nepieciešama cita speciālista konsultācija, ieteiksim labāko speciālistu, jo mums rūp Jūsu mīluļu labsajūta.

 

Mūsu vetārsti :

 

  Ginters Cepurītis

 

Absolvējis LLU veterinārmedicīnas fakultāti 2002. gadā, pēc beigšanas atvēris savu pirmo veterināro klīniku. Harizmātisks un atsaucīgs klīnikas vadītājs un dakteris,   vienmēr ir klāt, kad ir nepieciešams. Veterinārārsts ar milzīgu pieredzi gan terapijā, gan ķirurģijā, veic arī kaulu un locītavu operācijas. Ginters Cepurītis sniedz bezgala daudz zināšanas gan ārstiem, gan klientiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Baiba Ķezbere

 

Absolvējusi LLU veterinārmedicīnas fakultāti 2008. gadā. Jau vairāk kā piecus gadus veiksmīgi darbojas veterinārmedicīnas sfērā. Savus pienākumus veic korekti un apzinīgi, ja, kas sagādā grūtības tās tiek pārvarētas ar smaidu uz sejas un nepārtrauktu darbību. Kreatīva, praktiska domāšana un milzu zināšanas, kuras piemīt Baibai, ir tieši tas, kas veterinārajai klīnikai nepieciešams. Praktizē gan terapiju, gan ķirurģiju ar visu veidu mazajiem dzīvniekiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Egita Robiņa

 

Pēc LLU veterinārmedicīnas fakultātes beigšanas 2010. gadā jau ceturto gadu darbojas veterinārmedicīnas nozarē, „Terion” veterinārajā klīnikā. Savus pienākumus veic ar lielu neatlaidību un atbildību, dzīvo līdzi klīnikai un pacientiem. Egita neapstājas pie kāda noteikta mērķa, tie viņai ir daudz un lieli, pret pacientiem attiecas ar mīlestību un sapratni. Praktizē gan terapiju, gan ķirurģiju ar visu veidu mazajiem dzīvniekiem, īpaši mājas seskiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nozares uzņēmumu
informācija:
Veterinārā klīnika "Terion"
27-02-2015
Lai jums jauka nedēļas nogale! Neaizmirstiet doties garā pastaigā ar saviem suņiem un atliciniet laiku, lai parotaļātos arī ar murrātājiem.
Veterinārā klīnika "Terion"
26-02-2015
Veicam zobakmens noņemšanu ar ultraskaņu – vediet savus mīluļus pie mums un mēs parūpēsimies, lai to zobi būtu tīri, veselīgi un skaisti. http://terion.lv/
Veterinārā klīnika "Terion"
25-02-2015
Neļauj savam četrkājainajam draugam dzert no peļķēm, jo peļķu ūdens ir netīrs un tajā bieži vien ir arī dažādas ķimikālijas no automašīnām. Dzerot peļķu ūdeni, suns var nopietni saindēties.
Veterinārā klīnika "Terion"
24-02-2015
Pavasaris vairs nav aiz kalniem, tāpēc izlasi, kā par suni rūpēties pavasarī. http://www.best4.lv/veterinaras-klinikas/padomi-dzivnieku-drosibai-pavasari
Veterinārā klīnika "Terion"
20-02-2015
Ja vienlaicīgi vakcinē 2 vai vairāk dzīvniekus- 20% atlaide katram nākamajam! Ved visus savus mīluļus vakcinēties pie mums un maksā mazāk! http://terion.lv/lv/cenas/vakcin%C4%81cijas
Veterinārā klīnika "Terion"
18-02-2015
Klīnikā strādā jauni, zinoši veterinārārsti, savas profesijas speciālisti, kas regulāri papildina savas zināšanas nozares nozīmīgākajos semināros un studē jaunāko veterināro literatūru. http://terion.lv/lv/
Veterinārā klīnika "Terion"
17-02-2015
Sunim ir visas īpašības būt par īstu draugu... lai gan vairums draugu necentīsies nolaizīt tavu seju. – Marks Endrūss
Veterinārā klīnika "Terion"
16-02-2015
Ieskaties, varbūt arī Tu kādam četrkājainajam mīlulim vari uzdāvāt mājas! http://www.ulubele.org/lv/home/dzivnieki/
Veterinārā klīnika "Terion"
13-02-2015
Suņa nagu griešanai ir jāiegādājas speciālas knaibles. Nagu jāgriež ienadža augšanas virzienā. Pirmo reizi nagus noteikti dodieties griezt pie veterinārārsta.
Veterinārā klīnika "Terion"
11-02-2015
Protams, nekur nav teikts, ka suni drīkst barot tikai ar veikalā pirkto suņu barību, jo pabarot savu suni tu vari arī ar pārtikas produktiem, kas atrodami tavā ledusskapī. Mājās gatavotas maltītes suņiem būs daudz veselīgākas, bet jāņem vērā arī fakts, ka to gatavošana ir krietni laikietilpīgāka nekā sausās barības iebēršana suņa bļodiņā. Jāatceras gan, ka vispirms vajadzētu konsultēties ar veterinārārstu par to, ko tad sunim drīkst dot ēst un ko nedrīkst, lai nodrošinātu suni ar tam nepieciešamajām barības vielām un nenodarītu kaitējumu četrkājainā mīluļa veselībai.
Veterinārā klīnika "Terion"
10-02-2015
Nebaro suni tikai ar veģetāro barību, jo četrkājainajam draugam vitāli nepieciešams proteīns, tāpēc veģetārā barība var būt tikai kā papildinājums suņa maltītei, bet ne pati maltīte vai tās pamats.
Veterinārā klīnika "Terion"
09-02-2015
Mūsu mājaslapai ir jauns dizains – ienāc un apskati! http://terion.lv/lv/kontakti
Veterinārā klīnika "Terion"
06-02-2015
Nodrošini, lai tavam mājdzīvniekam būtu ērta, silta un mīksta guļvieta, kurā tas varētu kārtīgi izgulēties un sasildīties pēc pastaigām aukstajā ziemas gaisā. Vari iegādāties speciālas dzīvnieku gultiņas, bet vari guļvietu sunim vai kaķim iekārtot arī no vecām segām vai plediem.
Veterinārā klīnika "Terion"
05-02-2015
Nepieciešamības gadījumos veicam kaķu, trušu, sesku, suņu un mazo grauzēju eitanāziju, kā arī kaķu un suņu apbedīšanu. http://terion.lv/lv/page-10969/terapija
Veterinārā klīnika "Terion"
04-02-2015
Izvēloties apavus sunim, pārliecinies, lai tie neslīdētu, kad suns ar tiem staigās.
Veterinārā klīnika "Terion"
03-02-2015
Neļauj savam sunim ziemas laikā ēst sniegu, jo tajā var būt dažādas kaitīgas vielas. Īpaši jau tad, ja pastaigājies gar ceļa malu, tad sniegā būs atrodamas smiltis, sāls, antifrīzs, eļļas un dažādas citas vielas, kuras no transportlīdzekļiem nonāk tieši sniegā. Šo vielu nonākšana suņa organismā var izraisīt gremošanas trakta traucējumus, nopietnu saindēšanos un pat nāvi.
Veterinārā klīnika "Terion"
29-01-2015
Veicam dažādas asins analīzes dzīvniekiem (sīkāk iespējams apskatīt mājaslapā): http://tinyurl.com/n229w2x
Veterinārā klīnika "Terion"
28-01-2015
Raksts: kliedējam mītus par patversmju dzīvniekiem. http://tinyurl.com/nhgafsp
Veterinārā klīnika "Terion"
27-01-2015
Atkārtošana ir zināšanu māte, tāpēc atgādinām: aukstajā laikā neaizmirsti pārbaudīt, vai kāds sildīties gribošs murrātājs nav paslēpies zem tavas automašīnas.
Veterinārā klīnika "Terion"
23-01-2015
Kamēr vēl nav sācies kaķu pārošanās laiks, tikmēr var veikt runča kastrāciju vai kaķenes sterilizāciju, ja esi izlēmis, ka nevēlies, lai tavam murrātājam būtu pēcnācēji. http://tinyurl.com/on9zd96
Veterinārā klīnika "Terion"
22-01-2015
Lētajās suņu barībās gaļa bieži vien tiek aizvietota ar graudaugiem vai soju, tāpēc vienmēr pārbaudi barības sastāvu – ja gaļas procents barībā ir niecīgs, tad labāk meklē citu barību.
Veterinārā klīnika "Terion"
21-01-2015
Atceries, ka lilijas ir bīstamas kaķu veselībai, tāpēc, ja kāds tev uzdāvinājis lilijas, tad novieto tās vietā, kur kaķis tām netiks klāt.
Veterinārā klīnika "Terion"
20-01-2015
Ja esi pārliecināts, ka tavs četrkājainais draugs ir pazudis vai nozagts, tad meklēšanu uzsāc pēc iespējas ātrāk – jo ātrāk sāksi meklēt, jo lielāka iespējamība, ka to atradīsi. Atceries, ka, rakstot paziņojumu par pazudušu mājdzīvnieku, vajadzētu uzsvērt tā īpašās pazīmes, kā arī pievienot paziņojumam pēc iespējas jaunāku dzīvnieka fotogrāfiju.
Veterinārā klīnika "Terion"
16-01-2015
Rūpējamies gan par lielo, gan par mazo mājas mīluļu veselību un labsajūtu. http://tinyurl.com/m676uy2
Veterinārā klīnika "Terion"
15-01-2015
Pēc dzīvnieka operācijas vajadzētu ievērot to, lai mājoklī nebūtu caurvēja. Pat tad, ja cilvēkam caurvējš nešķiet spēcīgs, sunim tas var izraisīt saslimšanu, jo dzīvnieks ir jutīgāks nekā cilvēks, īpaši jau periodā pēc operācijas.
Veterinārā klīnika "Terion"
14-01-2015
Pēcoperācijas periodā uz kādu laiku vajadzētu ierobežot arī dzīvnieka fiziskās aktivitātes, jo suns, spēlējoties vai nonākot kontaktā ar citiem dzīvniekiem, var savainoties.
Veterinārā klīnika "Terion"
13-01-2015
Ja tavs suns dzīvo suņu būdā, tad pārbaudi, vai būda ir sausa un parūpējies par to, lai aukstajā laikā tā būtu labi nosiltināta un sunim būtu mīksta guļvieta.
Veterinārā klīnika "Terion"
09-01-2015
Dzīvnieks jāved uz regulārām pārbaudēm arī tad, ja tas ir vesels – tāpat kā cilvēkiem, arī dzīvniekiem laiku pa laikam jāapmeklē ārsts un jānodod analīzes. Regulāras vizītes pie ārsta palīdz izvairīties no slimībām. http://tinyurl.com/pcqxw83
Veterinārā klīnika "Terion"
08-01-2015
Gada sākums ir īstais laiks, kad veikt revīziju sava mīluļa zāļu skapītī – izmet ārā medikamentus, kuriem beidzies derīguma termiņš, un to vietā iegādājies jaunus. Kā arī neaizmirsti papildināt dzīvnieka kopšanas līdzekļu, pretblusu līdzekļu, pārsēju un dezinfekcijas līdzekļu klāstu. http://tinyurl.com/pcqxw83
Veterinārā klīnika "Terion"
07-01-2015
Dzīvnieku īpašniekiem svarīgi ievērot medikamentu lietošanas veidu. Pirms konkrētā līdzekļa došanas dzīvniekam, pārbaudi, kā tas jālieto – iekšķīgi vai ārīgi.
Veterinārā klīnika "Terion"
05-01-2015
Nedod savam mīlulim medikamentus, ja neesi par to lietošanu konsultējies ar veterinārārstu.
Veterinārā klīnika "Terion"
02-01-2015
Ja tev pieder vecs kaķis, tad tas pie veterinārārsta jāved regulāri, lai speciālisti varētu sekot līdzi tā veselības stāvoklim un dotu padomus, kā dzīvnieka dzīvi pagarināt un paaugstināt mīluļa dzīves kvalitāti.
Veterinārā klīnika "Terion"
31-12-2014
Šodien, salūta laikā, īpaši uzpasējiet savus suņus, jo tiem ir bail no salūta radītā trokšņa un bieži vien tie uguņošanas laikā mēdz aizklīst no mājām.
Veterinārā klīnika "Terion"
30-12-2014
Suns spēj mainīt to, kā tu redzi pasauli.
Veterinārā klīnika "Terion"
29-12-2014
Pēc svētkiem sabojājušos pārtiku izmet, nevis izbaro savam mājdzīvniekam, jo tavs mīlulis nav atkritumu konteiners. Tāpat kā tu, arī tavs mīlulis var saindēties ar vecu pārtiku!
Veterinārā klīnika "Terion"
26-12-2014
Ja nu pēc svētkiem tavam mīlulim radušās veselības problēmas, tad sazinies ar mums! Mēs palīdzēsim. http://tinyurl.com/qcpg7qa
Veterinārā klīnika "Terion"
25-12-2014
Sveicam mūsu divkājainos un četrkājainos draugus Ziemassvētkos! Mājdzīvnieku saimnieki, lai jums labākā dāvana svētkos ir jūsu mīluļu mīlestība un nebeidzamā uzticība!
Veterinārā klīnika "Terion"
24-12-2014
Šodien sarūpē svētku maltīti ne tikai sev un savai ģimenei, bet arī saviem mājdzīvniekiem. Viņi noteikti ir to pelnījuši!
Veterinārā klīnika "Terion"
23-12-2014
Svētku laikā mīluļus gribas palutināt ar saldumiem, kas dāsni tiek saņemti dāvanās, bet katram mājdzīvnieka īpašniekam vajadzētu atcerēties, ka saldumi kaitē dzīvniekiem, tāpēc labāk tos ēd pats un dzīvnieku palutini ar tam domātajiem gardumiem.
Veterinārā klīnika "Terion"
22-12-2014
Svētku laikā atcerieties, ka suņiem nevajadzētu dot vistu kaulus, jo tie var nopietni apdraudēt jūsu mīluļa veselību.
Veterinārā klīnika "Terion"
19-12-2014
Ceļojot ar mašīnu ar suni, suni ir jāpiesprādzē ar speciālu jostu, vai dzīvniekam jāatrodas konteinerī – tas pasargās gan jūs, gan jūsu mīluli no nelaimes gadījumiem.
Veterinārā klīnika "Terion"
18-12-2014
Pārbaudi sava mājdzīvnieka vakcinācijas apliecību – varbūt pienācis laiks veikt kārtējo, obligāto mīluļa vakcināciju! http://tinyurl.com/pdg4b6r
Veterinārā klīnika "Terion"
17-12-2014
Ja suņa ķepas ir jutīgas pret sāli, kas tiek kaisīts uz ceļiem, tad ieteicams tās pirms pastaigas ieziest ar speciālu, uz vaska bāzes veidotu ziedi, kas ķepas pasargās no sāls un aukstuma kaitīgās ietekmes.
Veterinārā klīnika "Terion"
16-12-2014
Ziemā pēc pastaigām noslauki sava mīluļa ķepiņas, jo uz tām var nonākt dažādas ķimikālijas, kuras nonāk uz sniega no automašīnām.
Veterinārā klīnika "Terion"
12-12-2014
Neļauj savam sunim ēst sniegu ceļa malās – tajā var būt dažādas dzīvniekiem bīstamas ķimikālijas, kuras izdalās no automašīnām.
Veterinārā klīnika "Terion"
11-12-2014
Izvairies no dzīvnieku pārbarošanas – pārbarojot dzīvnieku tu to nevis palutināsi, bet gan novedīsi pie ļoti nopietnām veselības problēmām.
Veterinārā klīnika "Terion"
10-12-2014
Regulāri ved kaķi pie veterinārārsta uz pārbaudēm, jo kaķi lieliski spēj slēpt dažādus slimību simptomus, kad tie ir saslimuši. http://tinyurl.com/pcqxw83
Veterinārā klīnika "Terion"
09-12-2014
Foto: pārtikas produkti, kurus NEDRĪKST dot suņiem.
Veterinārā klīnika "Terion"
05-12-2014
Nedod sunim našķus pirms maltītes! Par izēstu barības bļodiņu suni vari atalgot ar kādu mazu našķīti, bet atceries, ka suni nevajadzētu pārbarot, jo aptaukošanās sunim var radīt veselu virkni ar veselības problēmām.
Veterinārā klīnika "Terion"
04-12-2014
Terion klīnikās iespējams iegādāties kvalitatīvus konservus dzīvniekiem – izvēle plaša. http://tinyurl.com/kbnotvg
Veterinārā klīnika "Terion"
03-12-2014
Ja tavs suns dzīvo ārā, suņu būdā, tad regulāri pārbaudi, vai tā dzeramais ūdens bļodiņā nav sasalis. Svarīgi, lai tavam sunim vienmēr būtu pieejams svaigs un nesasalis dzeramais ūdens.
Veterinārā klīnika "Terion"
02-12-2014
Raksts par to, kā rūpēties par mājdzīvniekiem ziemā. http://tinyurl.com/kcdc4pg
Veterinārā klīnika "Terion"
28-11-2014
Vediet savu suni pie siksniņas, ja esat autoceļa tuvumā vai redzat suņus, kas varētu iesaistīties ķīviņā. Arī lai pasargātu no lielākiem dzīvniekiem, kas aiz neuzmanības var ievainot jūsu mīluli.
Veterinārā klīnika "Terion"
27-11-2014
Ja tavam mājdzīvniekam ir blusas, tad iegādājies Terion klīnikās pretblusu līdzekļus, lai no blusu kodieniem nav jācieš ne tavam mīlulim, ne tev pašam! http://tinyurl.com/qcpg7qa
Veterinārā klīnika "Terion"
26-11-2014
Ja esi papagaiļa īpašnieks, tad neaizmirsti savam mīlulim iegādāties dažādas mantiņas būrim, jo papagailis ir aktīvs putns, kuram patīk rotaļāties.
Veterinārā klīnika "Terion"
25-11-2014
Ja esi kāmīša īpašnieks, tad neaizmirsti tā būrī ievietot kociņu zobu asināšanai.
Veterinārā klīnika "Terion"
21-11-2014
Neaizmirsti regulāri ķemmēt savu mīluli, lai tā spalva nesaveltos, tas izskatītos skaisti un justos labi.
Veterinārā klīnika "Terion"
20-11-2014
Ideja siltai, paštaisītai dzīvnieku gultiņai. Veca džempera otrā dzīve.
Veterinārā klīnika "Terion"
19-11-2014
Lai telpu vēdināšanas laikā kaķis, cenšoties noķert kādu putnu, neizkristu pa logu, vēlams iegādāties speciālu sietu vai tīklu, lai telpu vēdināšana būtu dzīvniekiem draudzīga un droša.
Veterinārā klīnika "Terion"
18-11-2014
Svētku salūta laikā uzmaniet savus mīluļus – īpaši suņus, jo tiem bail no salūta radītā trokšņa. Ieteicams salūta laikā dzīvniekus nelaist ārā!
Veterinārā klīnika "Terion"
14-11-2014
Ja radušies kādi jautājumi, tad droši sazinieties ar mums, zvanot uz kādu no klīnikām! http://tinyurl.com/kbnotvg
Veterinārā klīnika "Terion"
11-11-2014
Ja jums ir mazi bērni, tad māciet viņiem, ka nedrīkst kaitināt dzīvniekus un traucēt tos, kad tie ēd.
Veterinārā klīnika "Terion"
07-11-2014
Aukstajā laikā dzīvniekiem patīk sildīties zem automašīnām, tāpēc, pirms iedarbini automašīnu, pārbaudi, vai zem tās nav paslēpies kāds murrātājs.
Veterinārā klīnika "Terion"
06-11-2014
Gluži tāpat kā karstajā laikā, arī aukstajā laikā savus mīluļus nevajadzētu atstāt automašīnā vienus. Ja vasarā automašīna dzīvniekiem kļūst par cepeškrāsni, tad ziemā tā tiem kļūst par ledusskapi.
Veterinārā klīnika "Terion"
05-11-2014
Terion klīnikās iespējams iegādāties arī barību trušiem.
Veterinārā klīnika "Terion"
04-11-2014
Cieni citus un vienmēr savāc pēc sava suņa!
Veterinārā klīnika "Terion"
31-10-2014
Viens no vissvarīgākajiem padomiem, kurš būtu jāatceras katram mājdzīvnieka īpašniekam: Regulāri vakcinējiet savu mājdzīvnieku!
Veterinārā klīnika "Terion"
30-10-2014
Atceries, ka mājas vizītes cenu sastāda samaksa par mājas vizīti un samaksa par veiktajām procedūrām.
Veterinārā klīnika "Terion"
29-10-2014
Ja tev radušās aizdomas, ka tavam mīlulim trūkst vitamīnu, tad vēlams veikt analīzes, lai noskaidrotu, ko vari darīt lietas labā, lai uzlabotu dzīvnieka veselību.
Veterinārā klīnika "Terion"
28-10-2014
Atceries, ka aukstajā laikā auksti ir arī tavam mīlulim, tāpēc neaizmirsti iegādāties savam četrkājainajam draugam siltu un skaistu rudens/ziemas apģērbu un apavus.
Veterinārā klīnika "Terion"
27-10-2014
Kāds pieminēja našķus?!
Veterinārā klīnika "Terion"
24-10-2014
Raksts par to, kā neizlutināt suni.
Veterinārā klīnika "Terion"
23-10-2014
Daudzi dzīvnieku saimnieki aukstajā laikā pieļauj kļūdu, pārbarojot dzīvniekus, domājot, ka tādējādi tie vieglāk pārcietīs aukstumu. Atceries, ka dzīvniekam vajag dot tikai kvalitatīvu barību – un ne vairāk, ne mazāk, kā tam nepieciešams.
Veterinārā klīnika "Terion"
22-10-2014
Klīnikā strādā jauni, zinoši veterinārārsti, savas profesijas speciālisti, kas regulāri papildina savas zināšanas nozares nozīmīgākajos semināros un studē jaunāko veterināro literatūru. Ja būs nepieciešama cita speciālista konsultācija, ieteiksim labāko speciālistu.
Veterinārā klīnika "Terion"
21-10-2014
Pirms dedzini lapu kaudzes, pārbaudi, vai tajās nav paslēpies kāds ezītis.
Veterinārā klīnika "Terion"
20-10-2014
Tā notiek, kad kaķi izlaiž ārā, bet suni nē.
Veterinārā klīnika "Terion"
17-10-2014
Ceļojot ar lidmašīnu, vienmēr uzziniet par dzīvnieku pārvadāšanas noteikumiem un citām prasībām savlaicīgi.
Veterinārā klīnika "Terion"
16-10-2014
Neaizmirsti, ka tev jārūpējas ne tikai par savu zobu veselību, bet arī par sava mīluļa zobu veselību. Tīri sava dzīvnieka zobus regulāri un ved to uz Terion klīniku, ja dzīvniekam nepieciešama zobakmens noņemšana.
Veterinārā klīnika "Terion"
15-10-2014
Iemīlēšanās vienmēr liek tev izskatīties nedaudz muļķīgi.
Veterinārā klīnika "Terion"
14-10-2014
Terion klīnikās veicam arī mājas sesku un trušu vakcināciju.
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info