Drošīnas kartē atradīsiet tuvāko pakalpojuma sniedzēju.  Lai to izdarītu, ir jāapstiprina atrašanās vietas pieprasījums.

Ar apsardzes pakalpojumu sniegšanu nevar nodarboties kur&...
Trauksmes poga ir viens no drošības līdzekļiem, kas nodrošina operatīvu apsa...
Suns ir ne tikai cilvēka labākais draugs, bet tas ir arī li...

Kā izvēlēties apsardzes kompāniju?

Aprīlis, 2014

Apsardzes kompānijas izvēle ir jāveic apdomīgi un ļoti rūpīgi, jo, noslēdzot līgumu ar apsardzes pakalpojumu sniedzēju, tu pērc savu un sava mantiskā īpašuma drošību. Veiksmīgu apsardzes uzņēmuma izvēli tu novērtēsi ilgtermiņā, jo varēsi dzīvot droši, neraizējoties par neparedzētiem finansiālajiem izdevumiem un savu drošību. Tieši tāpēc aktuāls ir jautājums, kā izvēlēties apsardzes kompāniju?

Foto: shutterstock.com

 

Veiksmīga apsardzes kompānijas izvēle

 

Apsardzes kompānijas izvēle nav nemaz tik sarežģīta, ja pakalpojumu pircējs zina, ko vēlas un, izvēloties apsardzes kompāniju, ņem vērā dažādus noderīgus padomus.  Kas tad ir būtiskākais, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties apsardzes kompāniju?

 

  • Aptaujā ģimeni un draugus, lai noskaidrotu, kāda ir viņu pieredze ar apsardzes kompānijām. Varbūt kāds no paziņām jau izmanto apsardzes pakalpojumus un var ieteikt labāko un tev piemērotāko apsardzes kompāniju.
  • Noskaidro, vai kompānijā strādā sertificēti apsardzes darbinieki. Svarīgi, lai uzņēmuma darbinieki būtu profesionāli un viņiem būtu profesionālo kvalifikāciju apliecinoši dokumenti (lasīt vairāk).
  • Izpēti citu klientu atsauksmes, jo šādā veidā var noskaidrot, cik godprātīgi un kvalitatīvi konkrētais uzņēmums veic savus pienākumus.
  • Pārbaudi uzņēmuma darbības vēsturi – noskaidro, vai uzņēmums izmaksājis kompensācijas, ja kompānijas darbinieku dēļ radušies zaudējumi (lasīt vairāk) un, vai uzņēmumam nav bijušas problēmas ar likuma ievērošanu.
  • Pārbaudi, vai uzņēmums ir licencēts. (lasīt vairāk) Lai uzņēmums drīkstētu sniegt apsardzes pakalpojumus, tam jābūt licencētam. Licencei jābūt Valsts policijas izsniegtai un tās derīgumu termiņš nedrīkst būt beidzies.
  • Tiecies ar potenciālajiem apsardzes pakalpojumu sniedzējiem, jo, satiekot uzņēmuma pārstāvjus klātienē, varēsi saņemt atbildes uz visiem sevi interesējošiem jautājumiem.
  • Obligāti pārlasi līgumu, turklāt dari to pirms parakstīšanas. Iespējams, ka līgums sastādīts tā, lai atbildība par apsardzes darbinieku kļūdām būtu jāuzņemas pašam apsardzes pakalpojumu pircējam.  

 

Slēdzot līgumu ar apsardzes kompāniju, uzmanība jāpievērš arī daudzām citām lietām – laika posmam, uz kādu tiek slēgts līgums, pakalpojumu cenām, metodēm, kādas tiek izmantotas apsardzes nodrošināšanai, tehnikai, kas tiek izmantota, kā arī apsardzes darbinieku profesionalitātei. Izvēloties apsardzes uzņēmumu, nebaidies no stingras un kritiskas apsardzes uzņēmumu izvērtēšanas, jo runa taču ir par tavu un tava kustamā vai nekustamā īpašuma drošību.

 

Neaizmirsti, ka pirms līguma noslēgšanas tev savas vēlmes jācenšas noformulēt pēc iespējas precīzāk, lai nerastos nekādi pārpratumi un no apsardzes kompānijas tu saņemtu tieši to, ko vēlējies.

 


Trauksmes poga
Trauksmes poga ir viens no drošības līdzekļiem, kas nodrošina operatīvu apsardzes kompānijas, policijas un avārijas dienestu informēšanu par trauksmes situāciju objektā, kurā šī poga tikusi nospiesta. Trauksmes pogas esamību novērtēs katrs, kad radīsies neatliekama nepieciešamība pēc profesionālas palīdzības. Trauksmes pogas pielietojums Trauks...
Apsardzes pakalpojumu sniedzēja atbildība par zaudējumiem
Protams, ir tikai loģiski, ka ...
Likumi, kas regulē apsardzes darbību
Ar apsardzes pakalpojumu sniegšanu nevar nodarboties kurš katrs, jo kopš 2006. gada 13. jūnija Latvijā spēkā stājies „Apsardzes darbības likums”, kurš tad arī nosaka, kādām prasībām jāatbilst apsardze...
Ar kādām papildus drošības iekārtām Jūs varat aprīkot savu īpašumu?
Runājot par drošību, izvēloties vairāk Jūs neiegūsiet mazāk un nebūsiet pārmaksājis. Dūmu detektori dos signālu, ja ē...
Apsardzes kompānijas Latvijā
Video novērošanas sistēmu uzstādīšana, fiziskā apsardze, tehniskā apsardze, video monitorings, drošības sistēmu uzstādīšana, naudas inkasācija, piekļuves kontroles sistēmu uzstādīšana – šos un vēl daudzus...
Apsardzes sertifikāta izsniegšana
Strādāt apsardzes jomā drīkst tikai personas, kas saņēmušas apsardzes sertifikātu, kas tiek izsniegts pēc apmācību un kvalifikācijas pārbaudījumu nokārtošanas. Apsardzes sertifikāts ir derīgs piecus gadus, bet to var arī anul...
Suņu izmantošana objektu apsargāšanā
Suns ir ne tikai cilvēka labākais draugs, bet tas ir arī lielisks sargs un aizstāvis, tāpēc suņi bieži vien tiek izmantoti objektu apsargāšanā, cilvēku pārmeklēšanā un dažādās noziedznieku meklēšanas un notverš...
Lielu objektu apsargāšana
Lielu objektu apsargāšana būtiski atšķiras no ēku un piemājas teritoriju apsargāšanas, jo lielos objektos bieži vien nav iespējams pielietot tās drošības sistēmas un apsardzes metodes, kuras tiek pielietotas salīdzinoš...
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info