Lauksaimniecības kartē atradīsiet tuvāko pakalpojuma sniedzēju.  Lai to izdarītu, ir jāapstiprina atrašanās vietas pieprasījums.

Lauksaimniecības tehnikas iegāde ir svarīgs pirkums...
Lielu lauksaimniecību grūti iedomāties bez traktora un la...
Lauksaimniecības tehnika nav nekāds ikd...

Lauksaimniecības tehnikas izplatītāji Latvijā

Oktobris, 2015

Lauksaimniecības tehnikas iegāde ir svarīgs pirkums, kuru vajadzētu veikt ļoti apdomīgi, salīdzinot vienas un tās pašas iekārtas cenu pie dažādiem izplatītājiem. Lauksaimniecības tehnika parasti ir dārga, tāpēc, izvēloties izplatītāju, kurš piedāvā zemāko cenu, iespējams ietaupīt ievērojamu naudas summu, kuru vēlāk var ieguldīt lauksaimniecības attīstībā.

Foto: shutterstock.com

 

Zināmākie lauksaimniecības tehnikas izplatītāji Latvijā

 

  • „Kalnakrogā”, kas atrodas Rīgas ielā 107, Ķekavas pagastā, iespējams iegādāties rezerves daļas, lauksaimniecības, dārzkopības, vides kopšanas un komunālās saimniecības tehniku.
  • SIA „Amazone”, kas atrodas Deksnes ielā 9, Pudures pagastā (Kuldīgas novads), ir lauksaimniecības tehnikas izplatītāji, kas savu pieredzi uzkrājuši vairāk nekā divdesmit gadu garumā.
  • „Stokker” JCB lauksaimniecības un celtniecības tehnikas servisa centrs, kas atrodas Krasta ielā 42, Rīgā, ir Baltijā modernākais JCB centrs, kurā iespējams iegādāties visu lauksaimniekam nepieciešamo.
  • SIA „DOJUS Latvija”, kas atrodas „Ceļa Zemē”, Ķekavas pagastā, ir gandrīz 3300 kvadrātmetrus liels lauku tehnikas tirdzniecības un servisa centrs. SIA „DOJUS Latvija” ir līderis lauksaimniecības traktoru tirdzniecībā Latvijā.
  • „M.T.Z. Servisam” ir peici veikali – Rīgā, Preiļos, Gulbenē un Gulbenes novada Stradu pagastā. Šis uzņēmums ir viens no galvenajiem lauksaimniecības tehnikas izplatītājiem Latvijā.
  • SIA „Valtra”, kas atrodas Cenu pagastā, Ozolnieku novadā, ir jau desmit gadus vecs lauksaimniecības tehnikas izplatītājs, kurš lauksaimniekiem piedāvā iegādāties traktorus, kombainus, meža tehniku, papildaprīkojumu, rezerves daļas un citas lietas.

 

Pirms iegādājies lauksaimniecības tehniku, atceries, ka īpaša uzmanība jāpievērš cenām, lai pārliecinātos, vai kāds cits lauksaimniecības tehnikas izplatītājs šo pašu preci nepiedāvā iegādāties par lētāku cenu.

 


Eiropas Savienības atbalsts lauksaimniecības tehnikas iegādei (4)
ES atbalsts lauksaimniekiem bieži vien palīdz izveidot jaunas lauksaimniecības un stiprināt jau esošo lauksaimniecību finansiālo stāvokli un tehnisko iekārto daudzveidību. Pateicoties ES finansiālajam atbalstam, daudzi lauksaimnieki modernizējuši savas saimniecības un papildi...
Lauksaimniecības tehnika un traktortehnika
Lielu lauksaimniecību grūti iedomāties bez traktora un la...
Kas jāņem vērā, iegādājoties lauksaimniecības tehniku? (2)
Lauksaimniecības tehnika nav nekāds ikdienas pirkums, kuru nākas iegādāties reizi nedēļā vai pat mēnesī – jauns traktors, kombains vai cita lau...
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info