Kartes sadaļā apstiprinot atrašanās vietas pieprasījumu, atradīsi tuvāko pakalpojumu sniedzēju. 

Dārza apkopšana un iekopšana noteikti būs vienkāršāka un daudz ā...
Jau sen kā pagājuši tie laiki, kad zālāja pļaušana bija smags un no...
Katram cilvēkam, kuram ir dārzs vai pagalms, vajadzētu iegādāties dārza piederumus, ...

Dārza piederumi

Maijs, 2014

Katram cilvēkam, kuram ir dārzs vai pagalms, vajadzētu iegādāties dārza piederumus, lai varētu pienācīgi apkopt savu īpašumu, padarot to skaistu un tīkamu gan pašu, gan citu acīm. Lai sāktu dārza labiekārtošanu, tev vajadzēs iegādāties vairākas pamatlietas, lai darbi veiktos ātrāk un rezultāts būtu lielisks. 

Foto: shutterstock.com

 

Dārzkopības pamatlietas

 

Veikt dārza darbus bez attiecīgiem darbarīkiem ir gandrīz neiespējami, tāpēc katram, kurš grib iekopt skaistu dārzu, vajadzētu iegādāties dažādus dārza piederumus, lai dārza kopšana nesagādātu liekas raizes. Ar kvalitatīviem dārza piederumiem dārza darbi vienmēr šķitīs nedaudz vieglāki, nekā tad, ja tiks izmantoti nekvalitatīvi dārza piederumi. Kādus dārza piederumus tad vajadzētu iegādāties katram, kurš plāno iekopt vai apkopt dārzu?

 

  • Dārza kaplis: bez šī piederuma grūti iedomāties dārza darbus, turklāt būtu vēlams iegādāties vairāku veidu kapļus dažādiem darbiem – rokas kapli, kapli garā kātā un rokas kapli ar rušinātāju kapļa otrā pusē. Pērkot kapļus, īpašu uzmanību vajadzētu pievērst kapļa platumam.

 

  • Lāpsta: bez lāpstas dārza darbi noteikti šķitīs ievērojami sarežģītāki, jo bieži vien nepieciešams izrakt stādus, uzrakt zemi, izveidot iedobītes stādiem utt. Dārza darbiem vislabāk būtu izvēlēties lāpstu ar smailu galu.

 

  • Grābeklis: noteikti vajadzētu izvēlēties vismaz divu veidu grābekļus – metāla grābekli zemes uzrušināšanai un platu plastmasas vai stiepļu grābekli lapu grābšanai.

 

  • Ķerra: mazu dārzu īpašnieki bez ķerras var arī iztikt, bet vidēju vai lielāku dārzu īpašniekiem noteikti vajadzētu iegādāties ķerru, lai stādu, zemes, akmeņu, dārzeņu un citu lietu pārvietošana no viena punkta uz otru būtu vienkārša un neradītu lieku piepūli.

 

  • Dārza šķēres: ja dārzā ir dzīvžogs, ogu krūmi vai košumkrūmi, tad tos noteikti ik pa laikam vajadzēs apcirpt, tāpēc svarīgi, lai dārza šķēres būtu asas, izturīgas un parocīgas.

Dārzkopības tehnika
Dārza apkopšana un iekopšana noteikti būs vienkāršāka un daudz ātrāka, ja tavā īpašumā būs profesionālā dārzkopības tehnika. Ja vēl tikai plāno dārzkopības tehniku iegādāties, tad tev sākumā vajadzētu noskaidrot, kas tev nepieciešams un bez kādas dārzkopības tehnikas tu vari arī iztikt. Profesionālās dārzkopības tehnikas pamati Cilvēki, ...
Zāles pļāvēju veidi
Jau sen kā pagājuši tie laiki, kad zālāja pļaušana bija smags un no...
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info