Kartē "Viss mājoklim" atradīsiet tuvākos pakalpojuma sniedzējus. Lai to izdarītu, ir jāapstiprina atrašanās vietas pieprasījums.

 

Ja pieņemts lēmums iegādāties siltumsūkni, tad vēlams uzzināt, kuri...
Ja esi nolēmis uzstādīt saules kolektorus un ražot saules enerģ...
Ja izvēloties apkures veidu mājoklim, tava izvēle kritusi par labu sil...
Siltumsūkņa uzstādīšana ir labs ilgtermiņa risinājums, lai sa...

2014. gada labākie siltumsūkņi

Augusts, 2015

Ja pieņemts lēmums iegādāties siltumsūkni, tad vēlams uzzināt, kuri ekspertu vērtējumā bijuši labākie siltumsūkņi iepriekšējos gados. Kuri tad ir tie 10 siltumsūkņi, kas atzīti par labākajiem 2014. gadā? 

Foto: photodune.com

 

Trane XB14: Vienpakāpes siltumsūknis ar izturīgu Climatuff kompresoru, kas nodrošina ļoti ekonomisku sniegumu – par to liecina arī atbilstība Energy Star prasībām. Vērtējums: 4,2/5; energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 15,5; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 8,5; skaņas līmenis: 76dB.

 

Coleman Echelon: Pateicoties izturīgam kompresoram un unikālai ventilatora sistēmai, šis siltumsūknis darbojas klusi un nodrošina augstu efektivitāti. Vērtējums: 4/5; energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 18; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 10; skaņas līmenis: 69dB.

 

 Trane XL20i: Comfort-R sistēma nodrošina optimālu siltuma un mitruma līmeni telpās. Pateicoties diviem Climatuff kompresoriem, siltumsūknis nodrošina augstu efektivitātes līmeni. Vērtējums: 3,4/5; energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 19; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 9; skaņas līmenis: 70-76dB.

 

Rheem Prestige: Divpakāpju siltumsūknis ar Copeland Scroll kompresoru. Vērtējums: 3,2/5; energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 17; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 9,5; skaņas līmenis: 71dB.

 

Trane XR15: Siltumsūknis ar Climatuff kompresoru, kas atbilst Energy Star prasībām.  Vērtējums: 3,2/5; energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 16,5; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 9; skaņas līmenis: 75dB.

 

Amana ASZ16: Siltumsūknis radīts, lai darbotos maksimāli ekonomiski, kā arī, pateicoties Scroll kompresoram, nodrošinātu augstu efektivitātes līmeni. Vērtējums: 3/5; energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 16; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 9; skaņas līmenis: 72-75dB.

 

Goodman GSZ13: Siltumsūknis aprīkots ar energoefektīvu kompresoru, kā arī ar SmartShift tehnoloģiju, kas nodrošina klusu siltumsūkņa darbību. Vērtējums: 2,7/5; energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 13; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 7,8; skaņas līmenis: 71-76dB.

 

Amana ASZ13: Siltumsūknis aprīkots ar Scroll kompresoru un radīts tā, lai nodrošinātu augstu efektivitāti, klusu siltumsūkņa darbību un komfortu mājoklī. Vērtējums: 2,6/5; energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 13; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 8,5; skaņas līmenis: 67-75dB.

 

Lennox Signature: Siltumsūknis ar ļoti augstu efektivitātes līmeni, kā arī klusu darbību, kas atbilst Energo Star prasībām. Vērtējums: 2,6/5; energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 23,5; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 10,2; skaņas līmenis: 58dB.

 

Bryant Evolution: Divpakāpju siltumsūknis, kas aprīkots ar spirāles kompresoru un augstas kvalitātes ventilācijas sistēmu, kas nodrošina klusu un efektīvu siltumsūkņa darbību. Vērtējums: 2,6/5; energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 19; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 10; skaņas līmenis: 68dB.

 

Informācija rakstam no Furnace Compare (furnacecompare.com). 


Kā izvēlēties siltumsūkni?
Ja izvēloties apkures veidu mājoklim, tava izvēle kritusi par labu siltumsūknim, tad droši vien tev aktuāls ir jautājums, kā izvēlēties siltumsūkni? Kādiem rādītājiem tad būtu jāpievērš īpaša uzmanība? Lietderības koeficients apkures laikā: Iegādājoties siltumsūkni, katram pircējam ir svarīgi, lai apkures sezonas laikā tas spētu nodrošināt n...
Saules enerģijas pārdošana valstij
Ja esi nolēmis uzstādīt saules kolektorus un ražot saules enerģ...
Labākie siltumsūkņi 2015. gadā
Siltumsūkņa uzstādīšana ir labs ilgtermiņa risinājums, lai samazinātu izmaksas par apkuri aukstajos gada mēnešos. Tomēr, pirms tiek veikta siltumsūkņa uzstādīšana, svarīgi zināt, kuri tad ir tie siltumsūkņu modeļi, kas 20...
Nozares uzņēmumu
informācija:
Daba silda
26-10-2015
Zemes siltumsūkņa uzstādīšana Ieriķos. Projektā tika uzstādīts IDM zemes siltumsūknis. Siltumsūknis darbojas uz siltajām grīdām un karsto ūdeni. Caurules tika iegremdētas dīķī. Mājas platība 105 m2, siltumsūkņa jauda - 8,0 kW.
Daba silda
29-09-2015
Projektā tika uzstādīts Viessmann siltumsūknis un ietītas siltās grīdas 240 m2 platībā. Siltumsūkņa kolektors tika iegremdēts dīķī. Sistēma apvienota ar malkas apkures katlu. Mājas platība 240 m2. Siltumsūkņa jauda - 17kW.
Daba silda
23-09-2015
Projektā, Jēkabpilī, tika uzstādīts Viessmann zemes siltumsūknis tirdzniecības centrā ar platību 400 m2. Siltumsūknis ar vertikālajiem urbumiem, kas strādā uz siltajām grīdām. Siltumsūkņa jauda - 20kW.
Daba silda
15-09-2015
Skaistkalnes vidusskolas sākumskolas korpuss. Ēkas apkurināmā platība 420 m2. Pirmajā stāvā siltās grīdas, otrajā radiatori. Kā apkures sistēma tika ierīkots siltumsūknis Viessmann 300G ar 42 kW jaudu. Skolā tika izbūvēta ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kura tik piesildīta no siltumsūkņa.
Daba silda
10-09-2015
Privātmāja Limbažos, kopējā platība - 80 m2. Tika uzstādīts gaiss - ūdens siltumsūknis (Viessmann Vitocal 222-S) ar iebūvētu boileri siltajam ūdenim. Siltuma jauda - 6,6 kW.
Daba silda
04-09-2015
Privātmājā Saulkrastos, ar kopējo platību 190 m2, tika uzstādīts Mitsubishi-Electric gaisa siltumsūknis.
Daba silda
02-09-2015
Privātmāja Saulkrastos ar kopējo platību 240m2.Tika uzstādīts zemes siltumsūknis Viessmann Vitocal 300-G ar jaudu 13kW.
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info