Kartē "Viss mājoklim" atradīsiet tuvākos pakalpojuma sniedzējus. Lai to izdarītu, ir jāapstiprina atrašanās vietas pieprasījums.

 

Ja izvēloties apkures veidu mājoklim, tava izvēle kritusi par labu sil...
Siltumsūkņa uzstādīšana ir labs ilgtermiņa risinājums, lai sa...
Ja pieņemts lēmums iegādāties siltumsūkni, tad vēlams uzzināt, kuri...
Ja esi nolēmis uzstādīt saules kolektorus un ražot saules enerģ...

Labākie siltumsūkņi 2015. gadā

Augusts, 2015

Siltumsūkņa uzstādīšana ir labs ilgtermiņa risinājums, lai samazinātu izmaksas par apkuri aukstajos gada mēnešos. Tomēr, pirms tiek veikta siltumsūkņa uzstādīšana, svarīgi zināt, kuri tad ir tie siltumsūkņu modeļi, kas 2015. gadā atzīti par labākajiem?   

Foto: photodune.com

 

Bryant Evolution Extreme 280A: Modulējošais siltumsūknis, kas mājoklī nodrošina klimata kontroli visa gada garumā un palīdz ievērojami ietaupīt izdevumus par siltumu apkures sezonas laikā. Energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 20,5; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 13; modulējošais apkures katls ar duālo apkures sistēmu; 10 gadu garantija rezerves daļām.

 

Carrier Infinity 20 Greenspeed 25VNAO: Šis tiek uzskatīts par vienu no labākajiem un efektīvākajiem siltumsūkņiem, turklāt tas ir kluss un ērti lietojams.  Energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 20,5; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 13; modulējošais apkures katls ar duālo apkures sistēmu; 10 gadu garantija rezerves daļām.

 

Dave Lennox Signature Collection XP25: Viens no efektīvākajiem tirgū pieejamajiem siltumsūkņiem, kas nodrošina ārkārtīgi augstus rādītājus dzesēšanas režīmā. Energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 23,5; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 10,2; modulējošais apkures katls ar duālo apkures sistēmu; 10 gadu garantija rezerves daļām.

 

Maytag PSH iQ Drive: Siltumsūknis, kas izceļas ar klusu darbību, augstu kvalitāti un efektivitāti, īpaši tad, ja runa ir par darbību dzesēšanas režīmā. Maytag nodrošina 12 gadu garantiju kompresoram – ja tas saplīst ātrāk, firma nomaina visu siltumsūkni. Energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 22; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 10; 12 gadu garantija rezerves daļām un kompresoram.

 

Trane XV20i Variable Speed: Siltumsūknis, kura radīšanai izmantotas augstas klases detaļas, lai radītu efektīvu un ļoti klusu darbību. Energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 20; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 10; modulējošais apkures katls ar duālo apkures sistēmu; 12 gadu garantija kompresoram un 10 gadu garantija rezerves daļām.

 

American Standard AccuComfort Platinum 20: Pateicoties AccuComfort tehnoloģijām, kas izmantotas šī siltumsūkņa radīšanai, tiek nodrošināta  ļoti efektīva mājokļa apsildīšana un dzesēšana. Energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 20; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 10; modulējošais apkures katls ar duālo apkures sistēmu; 12 gadu garantija kompresoram un 10 gadu garantija rezerves daļām.

 

Heil DXT+ 19 Two-Stage SEER Observer: Šis siltumsūknis aprīkots ar Observer Communicating System sistēmu, kas nodrošina maksimāli augstu komforta līmeni, efektivitāti un lielisku tehnisko sniegumu. Energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 19; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 10; divpakāpju siltumsūknis bez duālās apkures sistēmas; 10 gadu garantija rezerves daļām un garantēta siltumsūkņa nomaiņa, ja pirmo 10 lietošanas gadu laikā saplīst kompresors.

 

Armstrong 4SHP18LS 2-Stage: Šis divpakāpju siltumsūknis, kas aprīkots ar izturīgu spirāles kompresoru, ir īpaši piemērots vietām, kur laikapstākļi ar siltumu nelutina, jo siltumsūknis spēj izturēt ļoti aukstas temperatūras, vienlaicīgi nodrošinot mājoklī siltumu. Energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 18; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 9,2; divpakāpju siltumsūknis ar duālo apkures sistēmu; 10 gadu garantija visām siltumsūkņa daļām.

 

Rheem RPRL-JEC 2-Stage: Efektīvs siltumsūknis, kurš aprīkots ar vienu no labākajiem kompresoriem, kāds atrodams tehnikas tirgū. Energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 17; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 9,8; divpakāpju siltumsūknis; 10 gadu garantija rezerves daļām, kā arī siltumsūkņa nomaiņa, ja pirmo 10 lietošanas gadu laikā saplīst kompresors.

 

Amana ASZC18: Siltumsūknis aprīkots ar Copeland Ultra-Tech spirāles kompresoru, kuram ražotājs nodrošina patiešām iespaidīgu garantijas laiku. Energoefektivitātes koeficients dzesēšanas režīmā (SEER): 18; lietderības koeficients apkures laikā (HSPF): 9,5; divpakāpju siltumsūknis; mūža garantija kompresoram un 10 gadu garantija citām siltumsūkņa daļām.

 

Siltumsūkņu saraksts un tehniskie rādītāji no WebHVAC (www.webhvac.com). 


Kā izvēlēties siltumsūkni?
Ja izvēloties apkures veidu mājoklim, tava izvēle kritusi par labu siltumsūknim, tad droši vien tev aktuāls ir jautājums, kā izvēlēties siltumsūkni? Kādiem rādītājiem tad būtu jāpievērš īpaša uzmanība? Lietderības koeficients apkures laikā: Iegādājoties siltumsūkni, katram pircējam ir svarīgi, lai apkures sezonas laikā tas spētu nodrošināt n...
Saules enerģijas pārdošana valstij
Ja esi nolēmis uzstādīt saules kolektorus un ražot saules enerģ...
2014. gada labākie siltumsūkņi
Ja pieņemts lēmums iegādāties siltumsūkni, tad vēlams uzzināt, kuri ekspertu vērtējumā bijuši labākie siltumsūkņi iepriekšējos gados. Kuri tad ir tie 10 siltumsūkņi, kas atzīti par labākajiem 2014. gadā? Trane XB14: Vien...
Nozares uzņēmumu
informācija:
Daba silda
26-10-2015
Zemes siltumsūkņa uzstādīšana Ieriķos. Projektā tika uzstādīts IDM zemes siltumsūknis. Siltumsūknis darbojas uz siltajām grīdām un karsto ūdeni. Caurules tika iegremdētas dīķī. Mājas platība 105 m2, siltumsūkņa jauda - 8,0 kW.
Daba silda
29-09-2015
Projektā tika uzstādīts Viessmann siltumsūknis un ietītas siltās grīdas 240 m2 platībā. Siltumsūkņa kolektors tika iegremdēts dīķī. Sistēma apvienota ar malkas apkures katlu. Mājas platība 240 m2. Siltumsūkņa jauda - 17kW.
Daba silda
23-09-2015
Projektā, Jēkabpilī, tika uzstādīts Viessmann zemes siltumsūknis tirdzniecības centrā ar platību 400 m2. Siltumsūknis ar vertikālajiem urbumiem, kas strādā uz siltajām grīdām. Siltumsūkņa jauda - 20kW.
Daba silda
15-09-2015
Skaistkalnes vidusskolas sākumskolas korpuss. Ēkas apkurināmā platība 420 m2. Pirmajā stāvā siltās grīdas, otrajā radiatori. Kā apkures sistēma tika ierīkots siltumsūknis Viessmann 300G ar 42 kW jaudu. Skolā tika izbūvēta ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kura tik piesildīta no siltumsūkņa.
Daba silda
10-09-2015
Privātmāja Limbažos, kopējā platība - 80 m2. Tika uzstādīts gaiss - ūdens siltumsūknis (Viessmann Vitocal 222-S) ar iebūvētu boileri siltajam ūdenim. Siltuma jauda - 6,6 kW.
Daba silda
04-09-2015
Privātmājā Saulkrastos, ar kopējo platību 190 m2, tika uzstādīts Mitsubishi-Electric gaisa siltumsūknis.
Daba silda
02-09-2015
Privātmāja Saulkrastos ar kopējo platību 240m2.Tika uzstādīts zemes siltumsūknis Viessmann Vitocal 300-G ar jaudu 13kW.
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info